Martina – pomoc při hledání sebe sama

Dobrý den,

byla jsem u Vás na masáži / terapii. Nevím jestli si mne vybavujete. Chci Vám pouze poděkovat za příjemnou zkušenost. Stav blaženosti, bezstarostnosti, sebejistoty a celkového klidu a míru v duši, který jste mi dokázala navodit mi vydržel až do večera a i v ostatních dnech ho zažívám, i když třeba jen na chvíli, a to dokonce i bez meditace. Nazývám to stavem propojení se s jednotou.
Zažívám teď jakési období hledání sebe samého, do budoucna přemýšlím dokonce i o změně zaměstnání. Mám určitou vizi v čem bych se rád realizoval a co bych dělal s nadšením a naplňovalo mě to. Co Vám chci ale také napsat je to, že od návštěvy u Vás snad každý den vidím nějaké znamení které u mě vyvolává pocit že se právě vydávám na cestu která je správná a že asi nadešel čas udělat důležité životní rozhodnutí a něco změnit. Prvním znamením které jsem zaznamenal hned při návratu domů od Vás bylo to že náš kocour na mě čekal před domem a když jsem k němu přišel nechal se vzít a odnést domů. To se před tím snad nikdy nestalo – vždycky utekl. V dalších dnech jsem potkal např. náhodné lidi, kteří se se mnou začali bavit o věcech na které zrovna myslím a o kterých jsme se bavili např. spolu při terapii. Často nad tím žasnu, protože toto se mi dřív nestávalo. Buď jsem teď tady na tyto věci citlivější a vnímavější a nebo je to opravdu jakési znamení něčeho co má přijít. Nechávám tomu volný průběh, ale svou myslí tomu jdu naproti.
 
Meditovat se občas snažím, ale musím se přiznat že na to mnohdy zapomenu a nebo jsem líný a neudělám si na to čas ikdyž vím, že 10min během dne má každý z nás. Každopádně bych za Vámi znovu rád zašel a minimálně si o všech věcech jen popovídal. Zatím ještě necítím potřebu, ale tuším že to nebude dlouho trvat 🙂
 
PS: Děkuji za Váš příspěvek „Vstupy do meditací, kroky“ který jste dala na své stránky.
 
Mějte se moc hezky, ať se Vám daří a jste spokojená ve všem co děláte a brzy třeba na viděnou.