PROČ PEČOVAT O VĚDOMÍ?

CO SI POD POJMEM VĚDOMÍ PŘEDSTAVIT?

Vědomí vnímám jako prostor.

Od narození jsou do něj vkládány myšlenky, poznatky, zkušenosti. Nejdříve načítáme vzorce rodičů a blízkého okolí. Spolu s rozvojem myšlení si tvoříme stopy a myšlenkové osnovy sami. Myšlením a během života se postupně vzdalujeme původní formě a struktuře, která do nás byla vložena. To přináší nepříjemné situace v životě, abychom se sami k sobě a čistotě opět navrátili. Jak jde čas, vědomí se naplňuje paměťovými stopami, ze kterých občas vzniknou somatoemocionální cisty a energetické jizvy.

Stopy (cisty) obsahují myšlenkové osnovy a neprožité emoce. Šrámy na Duši nejsou nic jiného než zkušenosti, ze kterých jsme se nenaučili vzít si to podstatné a uvolnit přebytečný balast. Strach jak ho vnímá většina lidí není nic jiného než vzorec podmíněnosti, ale také prostředek k tomu, abychom se naučili vnímat upozornění na cestě.

Strachy je potřeba vnímat jako nezpracovanou část potenciálu, se kterým je nutné pracovat, vynést jej z nevědomí do vědomí, ze tmy na světlo.

Ve vědomí se nachází energie, kterým nemusíme rozumět, ale které jsou přesto naší součástí. Kdo chce, naučí se rozeznávat, co je jeho a co se pouze přiživuje. Entity zanechávají v auře stopy, tyto lze účinně odstranit mnoha způsoby.

Procházkami přírodou, lesem, loukami, horami či pobytem u moře se lze účinně očistit, a pokud není možnost odjet a být sami pro sebe za účelem péče o své vědomí, lze využít síly měsíce jako je novoluní či úplněk. V tomto období se nejlépe pracuje s odstraňováním stop a transformací.

Na planetě Zemi běží transformace v plném proudu. Pokud si chcete zachovat rovnováhu a chladnou hlavu, když se mění frekvence, jděte do přírody nebo do sebe. Nejúčinnější pomocník je vědomý dech a zachovat klid.

Pokud si nevíte rady, přijďte, ráda podpořím váš proces.

OK, 2019