RECENZE ze zahrady života

Se svolením klientky sdílím tuto recenzi na minulou návštěvu v Terapeutickém studiu. Abyste věděli, že život je krásný. Dějí se posuny v lidském příběhu.

Krásný den Oldřiško, moc ráda bych se s vámi chtěla podělit o krásné chvíle, které přišly po terapii s vámi. Která přinesla otevřenost, novou energii, větší ponoření do ženství a do sebe samé. Za to moc děkuji ❤️.
Moc děkuji, že jste mi byla průvodcem do tak krásného života, který vypadá jak zámecká zahrada, ve které kvetou hojně růžové růže. Celá zahrada překrásně voní a já v té zahradě sedím na krásné zámecké lavičce a jen pozorují tu energii okolní přírody.
Oldřiško po dvou hodinách od terapie u vás, jsem začala cítit probuzení, začala jsem cítit, že po 9 letech nemám ráda muže, za kterého jsem bojovala. Čisté a plně jsme začala cítit, jak ten muž si nezaslouží mou energii, mou ženskou, mě samotnou. Díky v,ám jsem pochopila proč je ten muž stále tak silně v mém životě. Proč nemůže odejít i přes mou velkou snahu. Cítím, že se nám během terapie povedlo ustřihnout spojovací stuhu mezi mnou a tím mužem. Byl to tak nádherný očistný moment.
Po 9 letech přišlo takové přeseknutí mečem nějakého pouta mezi mnou a jím. 🙏 Děkuji moc, že jste byla mým průvodce a zprostřetkovatel. ❤️
Za dva dny od vaší terapie se mi stala druhá pro mě neuvěřitelná věc. U nás doma – u nás v jídelně se zničeho nic ocitnul muž s velkým M. Muž, který je jak kdybych jsem si ho nakreslila / popsala svůj sen jakého může bych si přála do života. Zajímavý moment pro mě byl, když k nám přišel do jídelny, tak já jsem byla zavřená v pokojí a jen jak jsem ho slyšela promluvit, tak mé srdce je mě promluvilo to je ten muž co hledáš. Nikdy jsem ten pocit nezažila.
(Oldřiško když jsem poslechla své srdce a vyšla jsem z pokoje, tak jsem v tichostí říkala vesmíru to jako myslíš vážně? 😃😃 Naráz u nás seděl klučina cca v mém věku, nabarvené vlasy na černo a dvě náušnice. Tak jsem si povídala s vesmírem jestli to doopravdy myslí vážně 😃😃😃 a on říkal naprosto ano. Je to muž stvořený pro tebe 🙏😃 v ten moment to byl zajímavý rozhovor s vesmírem. A postupem času co toho může víc a víc poznávám tak vesmír měl v ten okamžik pravdu. Z může o kterým jsem si říkala na první pohled co to je 😃, tak se z něho vykloubal muž, které nejedná egem, ale jedná srdcem. Muž který se nebojí být ochráncem, ženy, má v sobě tolik pokory a skromností a přitom ve své profesí je velikán mezi velikány. Není při něho důležitý materiální život, ale láska v srdcích. Je to muž, který je citlivý. S jeho energii otevřenosti a citlivostí se učím otevírat své srdce, ptát se sebe samé co doopravdy chci. Nejde to popsat jaký muž se u nás obevil a seděl naráz u nás v jídelně na židli.
Vesmír umí být tak kouzelný a někdy fakt šprímař. Zrovna mě, která nemá vůbec hudební sluch, rytmus v hudbě mi pošle do života nejlepšího českého bubeníka v ČR podle hudebních kritiků. 😃😃 A ještě ho nepoznám ve spojitostí s hudbou, ale zničeho nic jeho tatínek zavolá na inzerát na prodej štěňátek a za pár minut sedí u nás a kupuji si rodinného člena. Oldřiško cítila jsem, že se s vámi chci podělit o můj příběh na kterým máte svůj velký podíl. Chtěla bych vám moc poděkovat za otevření mého ❤️. Jste neskutečný anděl.
M.J.