Renate de Graaff

Milý přátelé, už nějakou dobu sleduji příspěvky od koučky, televizní producentky a autorky zajímavých knih a článků z Mnichova, jménem Renate de Graaff.

Asi ve 20 – i letech prožila důležitý moment, který ji otevřel tajemství šťastného a úspěšného života.

Rena od mlada zkoumala, co nás řídí. Proč se svět prezentuje negativně a destruktivně. Co je za tím? Žila stále v pochybnostech. Koncepty, které to způsobily, nebyly k vydržení a žití. Jako teenager byla vnitřně roztříštěná, myslela si, že život vzdá, bylo to beznadějné drama. Chtěla spáchat sebevraždu, když v tom k ní promluvil vnitřní hlas:

„Nedělej to, počkej, jsi ještě mladá, podívej se na život jinak.“ Potom potkávala nové lidi, zažívala jiné obohacující momenty. Extrémně začala hledat to, co jí dávalo pocit svobody.

Rena se osvobodila od závoje ega ignorance. Poznala nejvyšší tajemství přítomnosti, života tady a teď, začala používat kreativní sílu, stala se tvůrkyní svého života.

Zjistila, že neexistuje externí moc, která by vše řídila nebo dokonce by ji měla ovládat. Dozvěděla se, jak vědomě utvářet její realitu a následné prožívání.

„Z problémů existuje cesta!“

Z tohoto vědění sestavila koncept jejího nejlepšího života.

Proces poznání přeměny byl bolestivý, provázel pochybnosti, trval roky, musela vnitřně projít radikální změnou. Rozpustila egocentrismus. To uvolnilo spoustu životní energie.

Její vášní se stalo předávání zkušeností, že vnitřní přeměna nemusí být tak tvrdá, když se pro ni rozhodneme.

„Jsi tvůrčí síla, máš v sobě to prapůvodní, co dokáže tvé životní okolnosti změnit pro vždy!“

Její praktické zkušenosti předává ve formě mentálně duchovního poznání, které neztrácí půdu pod nohama a zároveň není toto vědění o teorii.

„Máš v sobě hodnotný život, žij to nejhlubší ze tvé Duše, vytvářej v životě svobodu, harmonii, úplnost. Na nic nečekej, začni.“

REALITY CHECK / PROZKOUMEJ REALITU

RENA = Renate de Graaff

info@allerbestes-leben.org

www.allerbestes-leben.org

Prohlášení:

Se svolením autorky interpretuji její texty. Měli byste vědět, že nejde o doslovný překlad, jelikož by znění v českém jazyce nebylo srozumitelné. Pod každým článkem uvádím kontakt Zdroje, abyste měli možnost si eventuálně článek přečíst v originálu (německém jazyce).

Oldřiška Kališová, 2019