Sdílení Lásky je krásné

Mé poslání nejen v roli terapeutky vnímám jako stále se vyvíjející proces, ve kterém ukotvuji své vědomí do reality Země. Sice neodpovídám běžným představám lidí, jak bych měla vypadat nebo co bych podle nich mohla dělat, co ale vím je, že se podílím na tom, o co se snažíte i vy.

Přinášet sobě a svým bližním laskavou podporu prostřednictvím terapeutických služeb.

Volný čas naplňuji pohybem v přírodě, péčí o rodinu, domov, sebe. Nejvíce se mi líbí psaní. Baví mne touto cestou inspirovat lidi k zamyšlení nad smyslem a podstatou života, aneb jestli někam přemýšlení spěje?

 

Je otázkou, zda jsme schopni si přiznat, že pravda nepochází z hlavy, nýbrž ze srdce?

V realitě srdce dostávám vzácné informace, které potom přenáším psaním do hmotné reality.  Záměr podpořit evoluční proces vzestupu Planety Země na frekvenci Lásky.

Moje pozemská CESTA za láskou

Ve své praxi jsem se věnovala péči o lidské tělo, rozdávala vnitřní energii všem, kteří mne navštívili i těm, o kterých jsem si myslela, že moji pomoc potřebují. Tímto způsobem, kdy dávání mělo převahu jsem došla k syndromu vyhoření.

V ájurvédském centru na Srí Lance jsem poznala pravou Oldřišku. Přijala jsem bytí v realitě Lásky, prožila jsem momenty, kde jsem se cítila milující a milovanou. Snažím se, aby mé dávání a přijímání nacházelo rovnováhu, přičemž se cítím nejvíce šťastná, když žijeme vzájemnou podporu, kde neexistuje „má dáti – dal“. Těším se ze života v těle úplně jiným způsobem, troufám si říct, že spokojeným.

Pochopila jsem jednu podstatnou zákonitost:

pokud chci být nápomocna Planetě Zemi a jejím obyvatelům, ten, kdo musí nejdříve pozvednou sám sebe, jsem JÁ. Z této pozice jsem schopna dát ze sebe to nejlepší.

Mnoho lidí mne považuje za ezoteričku, ale to je jen jejich pohled. Můj potenciál nelze zařadit do žádné kategorie ani škatulky!

Jsem svobodně uvažující člověk, svobodně rozvíjím své působení v oblasti rodiny, služeb a osobním životě, pro radost.

Více v knize MOŘE ŽIVOTA…

S láskou Oldřiška, 2019