SPOJENÍ S KOSMICKOU A ZEMSKOU ENERGIÍ

Na hoře Mirnock nedaleko rakouského jezera Millstätter See v oblasti Kärnten se nachází stezka KNEIPP MIRNOCK inspirovaná „bylinkovým“ farářem Sebastianem Kneippem narozeném v Bavorsku.

Hora Mirnock i její okolí je silové místo. Její podloží se skládá mimo jiné horniny z mramoru. V této oblasti se těžil kámen, který dobře známe: Granát.

V silovém místě s mramorovým obrázkem uvidíte bílý mramorový sloup. Zde se levotočivé energie změní na pravotočivé.

V blízkosti asi 1 m od mramorového sloupu, na kterém je tento obrázek, nastává propojení ve vás samotných. V duchovním srdci a ve vašem středu se setkávají spirituální energie s pozemskou aneb Duch s Duší. Alespoň tak, jsem to zažila já. Zažila jsem stav, kdy mysl plně ustoupila stranou a já se ocitla v plné síle, v prázdnotě VĚDOMÍ. Stav Baterie Full.

Vyzkoušejte, jak na vás obrázek působí?

Za účelem uvolnění se od myšlenkového a emocionálního balastu, nashromážděného životem ve městě a z práce, kterou vykonávám, navštěvuji jednou za čas Alpy, vždy když cítím vnitřní volání. Než se uvolním trvá mi to cca 4 dny, kdy mohu zodpovědně říct, že se cítím být sama sebou a vyrovnaná. Tentokrát se stal zázrak, celý harmonizační proces trval pouhý jeden den a noc.

Cestou při sestupu z hory přišlo uvědomění: „Když se v kameni ukrývá Stvořitelova Láska jeho tvůrčí energie, pro by se nemohla ukrývat v každém člověku?“

Napojení na Duchovní srdce dokáže uzdravit vše.

Pokud se vydáte na cestu Kneippovou stezkou, uvědomujte si svůj dech, vnímejte své tělo a vědomí místa, provede vás to územím silového místa mnohem efektivněji.

Kneipp objevil léčivé účinky vody na lidský organismus ve spojení s pohybem a užíváním bylin.

„Voda, kterou nám propůjčil náš stvořitel, a vybrané bylinky z říše rostlin činí to podstatné, léčí nemoci a udržují tělo zdravé.“

Portrét Sebastiana Kneippa

Sebastian Kneipp