SPOJENÍ S KOSMICKOU A ZEMSKOU ENERGIÍ

Na hoře Mirnock nedaleko rakouského jezera Millstätter See v oblasti Kärnten se nachází stezka KNEIPP MIRNOCK inspirovaná „bylinkovým“ farářem Sebastianem Kneippem narozeném v Bavorsku.

Hora Mirnock i její okolí je silové místo. V podloží převládá mramor. V této oblasti se také těžil kámen, který dobře známe: Granát.

Na stezce se nachází bílý mramorový sloup s obrázkem jako označení místa, kde se levotočivé energie mění na pravotočivé.

V blízkosti asi 1 m od mramorového sloupu, na kterém je tento obrázek se dechem můžete vědomě spojit s místem a vnímat, jak s vámi energie pracují. V duchovním srdci a ve vašem středu se setkávají kosmické energie se zemskou. Alespoň tak, jsem to zažila já. Zažila jsem stav, kdy mysl plně ustoupila stranou a já se ocitla v plné síle, v prázdnotě prostoru VĚDOMÍ. Stav Baterie Full.

Vyzkoušejte, jak na vás obrázek působí?

Za účelem uvolnění se od myšlenkového a emocionálního balastu, nashromážděného životem ve městě a z práce, kterou vykonávám, navštěvuji jednou za čas Alpy, vždy když cítím vnitřní volání. Než se uvolním trvá mi to cca 4 dny, kdy mohu zodpovědně říct, že se cítím být sama sebou a vyrovnaná. Tentokrát se stal zázrak. Na tomto místě celý harmonizační proces trval pouhý jeden den a noc.

Cestou při sestupu z hory přišlo uvědomění: Když se v kameni ukrývá Stvořitelova Láska jeho tvůrčí energie, pro by se nemohla ukrývat v každém člověku?

Napojení na Duchovní srdce dokáže uzdravit vše.

Pokud se vydáte na cestu Kneippovou stezkou, uvědomujte si svůj dech, vnímejte své tělo, provede vás to územím silového místa mnohem efektivněji.

Kneipp objevil léčivé účinky vody na lidský organismus ve spojení s pohybem a užíváním bylin.

„Voda, kterou nám propůjčil náš stvořitel, a vybrané bylinky z říše rostlin činí to podstatné, léčí nemoci a udržují tělo zdravé.“

Portrét Sebastiana Kneippa

Sebastian Kneipp