TERAPIE PŘÍRODOU

Terapie přírodou je nejlepší prostředek a lék, ne však na Duši, protože Duše byla a je zdravá!

Jen mysl, srdce či tělo může onemocnět, pokud jsme sami sobě dlouhodobě nevěnovali potřebnou péči a pozornost.

Prostor v přírodě pro mě znamená opravdový život.”

Nacházím zde dokonalou obnovu, absolutní propojení se vším živým, přijetí, odpovědi na životní otázky, odezvu na smutky, odezní zde pochybnosti, přichází inspirace a moudré vhledy. Klientům nabízím zažít to samé. Především jim ukazuji cestu k tomu, aby více vnímali své tělo, a vědomí. Teprve poté mohou vstupovat do spojení s přírodou, protože příroda hovoří skrze naše srdce. V přírodě koluje tatáž síla jako v těle člověka. Vědomí, které stvořilo přírodu, stvořilo i lidskou Duši.

Ráda vás provedu iniciačním procesem do spojení s přírodou, Matkou Zemí a Univerzálním vědomím. Les je tichým chrámem života, ale také společníkem. Ukážu vám způsoby, jakými se lze spojit s Vědomím přírody. Možná si sami přijdete na to jak. Intuice vás povede.

Proč byste se měli rozhodnout pro takový pobyt v přírodě?

Tuto odpověď znáte vy. Uvízli jste na životní cestě? Stojíte před výzvou (problémem) nebo změnou?

Výzvu buď přijmeme, pak jde vše jednodušeji nebo jí klademe odpor, což způsobí mnohé psychické a fyzické potíže.

Kdysi jsem chtěla z tohoto světa odejít, ale něco uvnitř mě bylo moudřejší, než myšlenky na odchod. Nevěděla jsem, že problémy jsou jen výzvou, že každá změna v sobě nese řešení a také sílu. Největší podporu mi dávala příroda (pobyty v lese), modlitby a meditace. Během této přeměny jsem zjistila: kdo jsem, proč a na co tady jsem, co je mým úkolem.”

Častým jevem odporu, proč nechceme řešit problém a snažíme se tomu uhýbat je, že nevíme jak z toho ven nebo máme strach z neznámého. Už jen tím, že si přiznáte, co prožíváte, ulevíte sobě i okolí.

Každý člověk a jeho vybavení je originální, proto nelze úplně popsat, jak bude iniciace probíhat.

Objevila jsem, že Vědomí je mocnější a moudřejší než mysl.”

Co k tomu potřebujete? Rozhodnout se, udělat si na sebe cca 2 hodinky čas a vybavení na cestu lesem. Cena: po domluvě předem, přibližně jako za běžnou terapii.“

Učiňte svobodnou volbu, nebojte se neznámého, odložte sílu odporu, seberte odvahu, překonáte tím sami sebe.

Nakonec zjistíte, že to vlastně není tak hrozné cítit se uvnitř lehce, svobodní a šťastní.

OK 2020