Evoluční kniha Moře života je na cestě k vám!

Kniha „Moře života“ je nyní k dostání.

v Brně Vachova 3, obchůdek RITUÁL+ E shop

v Praze Jugoslávská 7, knihkupectví

U DŽOUDYHO + E shop

v Troubsku Veselka Terapeutické studio pouze osobní odběr

cena: 239 Kč

„Vědomí sebe hledej ve spojení s přírodou“

Texty vznikaly ve spojení s Univerzálním vědomím Země, v alpské přírodě, kterou miluji. Fotografie pochází z Národního parku Vysoké Taury v údolí Gastein, oblast Salcburk.

„Moře života“ je v pořadí moje druhá autorská kniha. Zatímco první kniha „Řeka života“ byla věnována lidské mysli, druhá kniha je věnována lidskému vědomí.

žánr: životní styl, evoluční literatura

V osobní i terapeutické praxi se osvědčila cesta k přírodě. Pobytem v ní se obnovuje psychické i fyzické zdraví, navíc zde poznáte přirozené zákonitosti života, abyste mohli znovu nabýt rovnováhu a harmonii. Uvědomění spojitosti sebe se vším živým, nabývá člověk své původní a přirozené sebevědomí. Poznáte sebe úplně jinak. V přírodě lze najít ztracenou sílu, zbavit se přebytečných myšlenek, uvolnit potlačené emoce, a také poznávat rozdíl mezi pocity a city.

V přírodě je velice snadné odvrátit své myšlení od stereotypu. Pomocí Univerzální síly, kterou obsahuje, se mysl transformuje od starých přesvědčení a předsudků na inovativní a inspirující myšlenky. Za těmito účely nejraději navštěvuji rakouské Alpy v oblasti Národního parku Vysoké Taury. Odpočívám a užívám si volný čas právě tady, horami obklopena a milována. Intenzivněji zažívám větší svobodu, navyšuji frekvence vědomí, docházím ke kontaktu s původní moudrostí. S otevřeným srdcem putuji horami, uvědomuji si, že Láska umocňuje tvůrčí proces, aby z něj dílo, které právě čtete tuto hodnotu vyzařovalo.

Proč byste vy sami měli hledat spojení s přírodou? Co by vám to mělo přinést?

Na tuto otázku si dokážete odpovědět jedině vy sami, dovolte si intenzivní pobyt v přírodě, objevte zde její tajemství a sílu.

Ve spojení s přírodou dokáže člověk víc, než si myslí.

Za zamyšlení stojí, zda to, co my lidé vytváříme kolem sebe, je v souladu s dobrými životními podmínkami nejen pro přírodu, nýbrž a hlavně pro nás a naše děti?

Životní prosperita nemusí znamenat mít dostatek hmotného zabezpečení. Za opravdu komfortní zónu považuji půdu plnou živin, křišťálově čistou vodu i vzduch. Pohodlný život ve městě již není schopen zajistit pro mnohé lidi podmínky, aby se cítili být úplně zdraví. Zkus pochopit směřování své vnitřní síly, aniž bys musel svým všedním konáním dojít k vyčerpání. Z vnitřního klidu vyvstává vše.

Milí čtenáři, neváhej se inspirovat nejen touto knihou, ale hlavně přírodou, dostane se ti netušené fyzické odolnosti a psychické pohody.

V příznivém naladění se lépe dokážeš orientovat na své cestě životem i ve vztazích, získáš inspirace pro svoji práci a kdo ví, třeba se v tobě objeví pocity nejvyššího štěstí a blaha, které jsem prožila při tvoření právě této knihy.

S láskou, autorka knihy Oldřiška Kališová, 2019