Z PŘEŽÍVÁNÍ DO PROŽÍVÁNÍ

Vynalezla jsem v této převratné době osobní lék na bolest, něco v čem se dokážu přepnout z režimu přežívání do prožívání, z nepohody do pohody, posílit existenci, vyjít z bláta mysli do nadhledu. Tím lékem je HUMOR. Tady je: Ptá se jedna kometa druhé: „Kdy už konečně padneme na Zemi?“
Druhá kometa se podívá a prohlásí: „Není potřeba, lidstvo už padlo na zem.“

Jed, který na sebe lidi vysílají, je vůči skutečnosti a humoru bezmocný.
Neber sebe a život tak vážně.

Do Nebe volám, proudy slz tečou, pak přijde úsměv s úlevou.
Jsem ráda, že jsem tady.
Procesy v plném proudu jdou mimo hlavu, ať chci nebo nechci.
Co víme o božím plánu a záměru.
Jedeme v tom všichni: vědomě nebo nevědomě. Někdy někde jsme dali souhlas, že životními zkouškami a transformací projdeme.
Přestože svítí slunce můžete plakat, ačkoli prší a bouří, můžete se smát a být v klidu. Nemusíte tomu rozumět, potřebujete jen vědět, že jste v Procesu a zvládnete to!

Přídavek z mé terapeutické pracovny:
Milí klienti, máme změnu v dodatku v rámci dechových cvičení. Výdech v tomto období provádějte prdelí. Jelikož odborníci tvrdí, že imunita sídlí ve střevech, odtud ji aktivujete.
Někteří lidé tvrdí, že mají nervy v prdeli. Je dobré vědět, že nervová síť je v celém těle a její aktivitu nově můžete řídit pomocí neuritů ze srdce. Ruku na srdce, nádech.
Po cvičení se ujistěte, zda je hlava vysratá. Pokud ano, znamená to, že jste cvičení provedli správně a je dost možné, že jste právě v souladu s vaším záměrem čili jste probudili radost nebo jiné podobné božské aspekty.

Pokud byste dospěli k závěru, že dechové cvičení nefungovalo, zapomněli jste přepnout z režimu přežívání do prožívání. Takže než proces zahájíte, jednu dlaň do zátylku, druhou na hrudní kost. Pozornost celému tělu během prodýchávání. Štěstí vám.

Na cestě k Duši budete potřebovat uzdravit bolest, přestřihnout karmické nitky ega, které mohou vypadat jako černá páska. Po jejím přestřižení uvidíte další možnosti. Ale také Světlo, ucítíte úlevu a budete vědět, že se posunujete dál k radostnému záměru.
Už nepotřebujete prodlévat uvíznuti v nenaplněné představě, co mohlo a mělo být jinak. Podívej se, kde (v čem) jsi ustrnul(a), a vystup z toho.
Pokračuj dál, je to důležité.

Když hledáte odpověď na životní otázky a nenacházíte je ani rozumem ani srdcem, znamená to, že se jedná o něco prozatím neuchopitelného. Jděte hlouběji, do spojení s vaší podstatou (Duší). Tam to JE.

LÁSKA SI JE VŽDYCKY JISTÁ.
Jen mysl pochybuje. Život je láska, láska je život…
S láskou OK 2020