ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY SLUŽEB 20. 2. – 1. 4. 2019

celostní lymfatické masáže 3 návštěvy:

2700 Kč

Kraniosakrální terapie, 2 návštěvy:

1600 Kč

Access Bars 3 návštěvy:

2 400 Kč

pozn.: balíčky se platí celé při první návštěvě,

zvýhodnění platí do dubna 2019, tzn. 1. návštěvu je potřeba uskutečnit nejpozději v březnu.

 

 

Info k jednotlivým balíčkům:

ACCESS BARS je metoda, která umí napravit elektriku v mozku, řeší přepětí v síti. Zbaví vás přebytečných myšlenek, napětí a bolesti hlavy. Pokud chcete zažít opravdu prázdnou hlavu, pak je tato terapie právě pro vás. Umí resetovat nefunkční vzorce myšlení a starých přesvědčení a současně z vaší DNA uložit nové vzorce. Terapeut přikládá prsty na 36 bodů na hlavě klienta, jeho vědomí pracuje. Klient leží oblečený.

KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE je metoda, která řeší mechaniku nejen hlavy, ale hlavně jádra fyzického bytí. Má vliv na postavení obratlů a fascií kolem páteře, pánve a lebečních kostí. Jestliže se harmonizuje kraniosakrální systém, harmonizují se i ostatní systémy: fyzický, mentální, cévní, lymfatický, nervový, emocionální a další. Rozpouští emocionální jizvy, cysty a energetické blokády. Přikládání rukou na různá místa na těle, jemná akupresura, tahy a pohyby ve snaze navrátit tělo i psychiku do původního stavu. Klient leží oblečený.

LYMFATICKÁ MASÁŽ ověřená praxí na tělech klientů, provádím celostně. Jemnými tahy ovlivňujeme nejen mízní systém, ale hlavně proudění životní energie. Pokud stojí v cestě blok, je třeba ho odstranit, aby tělo tekutiny nezadržovalo a životní energie mohla volně proudit. Je třeba vzít na vědomí, že LYMFODRENÁŽ, aby byla opravdu účinná, potřebuje propojit i s dalšími metodami. Šetříte tím čas, peníze a energii. Za blokádami někdy stojí příběh Duše. Když se ptáte, kde vzít energii, někdy stačí rozproudit tu, která už ve vás je. Klient leží bez oblečení, odkrývají se masírované části, používáme podporující aromaterapeutické oleje.

Ať už zvolíte jakoukoli metodu harmonizace těla i duše, vše se počítá. Buňky mají paměť. Co pro sebe uděláte dnes, zúročí se hned i v budoucnu.

S láskou Oldřiška

OK, 2019